The Cosy Home
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Aquapark Tennisveld Tafeltennis | Kindvriendelijk Kinderzwembad |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
The Cosy Home Lucea is op 2 km afstand van Headland gelegen en biedt een zwembad, wat zorgt voor een ontspannen verblijf.
Hanover Parish Council is binnen 10 minuten met de auto gesitueerd. De nabijgelegen culturele bezienswaardigheden zijn onder andere het Hanover Museum, dat op 3 km verderop ligt.
Gasten kunnen dineren in Sports Bar, gelegen op loopafstand van circa 14 minuten. Je kunt ter plekke aan tafeltennis deelnemen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Bagageopslag
- Privéstrand
Horeca
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Fitnesscentrum
- Tennisveld
- Tafeltennis
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in The Cosy Home?
Gasten van The Cosy Home kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in The Cosy Home?
The Cosy Home biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in The Cosy Home?
Gasten die in The Cosy Home verblijven, kunnen gemakkelijk Headland en Hanover Parish Council bereiken, die respectievelijk op 2 km afstand van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.